Contact

Contact

Spreekt het concept van onze BSOsport kinderopvang u aan? Dan is het belangrijk te onderzoeken of uw kind bij ons past en wij bij uw kind. Neem contact op met onze hoofdbegeleid(st)er, hij/zij informeert u graag in een persoonlijk rondleiding. Een afspraak kunt u reserveren via onderstaande e-mail.

Rondleidingen

U kunt zich aanmelden voor de rondleiding. U kunt dit het beste doen door dit aan onze hoofdbegeleidster te contacten via onderstaande informatie:

BSOsport kinderopvang Amersfoort

- tanja@bsosport.nl
- Hoofdbegeleidster; Tanja Zaal
- De rondleiding wordt op afspraak gehouden op de locatie Nimmerdor 

BSOsport kinderopvang Apeldoorn

- david@bsosport.nl
- Hoofdbegeleidster;  David Spoelstra
- De rondleiding wordt op afspraak gehouden op locatie Robur en Orderbos

BSOsport kinderopvang Arnhem Drielsedijk

- siem@bsosport.nl
- Hoofdbegeleider;  Siem Leijdekkers
- De rondleiding wordt op afspraak gehouden op locatie Drielsedijk

BSOsport kinderopvang Arnhem Bakenberg

anouk@bsosport.nl
- Hoofdbegeleider;  Anouk Polman
- De rondleiding wordt op afspraak gehouden op locatie Bakenberg

BSOsport kinderopvang Twello

- malou@bsosport.nl
- Hoofdbegeleider; Malou Verhoef
- De rondleiding wordt op afspraak gehouden op locatie Kerklaan

 

Correspondentieadressen

1. BSOsport kinderopvang Amersfoort
t.a.v. de Hoofdbegeleidster
Postbus 2059
3800 CB Amersfoort
T: 033 4634774
E: amersfoort@bsosport.nl

2. BSOsport kinderopvang Apeldoorn
t.a.v. de Hoofdbegeleider
Anklaarseweg 330
7316 MK Apeldoorn
T: 055-578.66.55
E: apeldoorn@bsosport.nl

3. BSOsport kinderopvang Arnhem
t.a.v. de Hoofdbegeleider
Schelmseweg 93
6816 SJ Arnhem
T: 026-443.00.58 of 06-22294304
E: arnhem@bsosport.nl

4. BSOsport kinderopvang Twello
t.a.v. de Hoofdbegeleider
Postbus 874
7301 BC Apeldoorn
T: 06-15595566
E: twello@bsosport.nl

 

Klik hier voor de Algemene Voorwaarden 2014